Психологічна гра "Лєпьошка"
для підлітків 11-16 років
Ми запрошуємо підлітків весело провести час за грою разом з однолітками, на меті якої - розвивати вміння спілкуватися, домовлятися, висловлювати прохання, відстоювати свої права, поступатися, вибачатися, розпізнавати свої почуття та почуття партнерів у грі, шанобливо обходитись з собою і кожним .
29 вересня
17:00 - 19:00
тривалість заняття - дві години
300 грн
вартість участі у грі
м. Золоті Ворота
вул. Прорізна, 22Б, офіс 24 (окремий ганок в кінці двору)
"Лєпьошка" - одна з найвідоміших соціальних ігор німецького психотерапевта Гюнтера Хорна в модифікації Катерини Леонидівни Мілютіної. Її основна мета - розвивати вміння спілкуватися, домовлятися, висловлювати прохання, відстоювати свої права, поступатися, вибачатися, розпізнавати свої почуття та почуття партнерів у грі, шанобливо обходитись з собою і кожним.
Гра допомагає гравцям усвідомити і пропрацювати тему особистих границь, вчить справлятися з агресією соціально прийнятним шляхом (вираження агресії, передбачене правилами, але обмежено часом та рамками гри)
Учасники виліплюють своїх представників гри з пластиліну і несуть за них відповідальність в процесі гри. Тим самим вони дають зрозуміти, як вони ставляться до себе та інших, які у них бажання і наміри. По ходу гри між учасниками виникають найрізноманітніші відносини: іноді чиюсь фігурку можуть навіть зім'яти, перетворити в "лєпьошку". Хоча формальна мета гри - першим дійти до Замку в образі людини, процес гри часто затягує настільки, що справжньою метою стають живі відносини учасників один з одним, розробка свого стилю поведінки, дослідження стратегій взаємодії з іншими гравцями.
Гра допоможе дітям
1
ідентифікувати свої емоції
2
навчитися висловлювати емоції та побажання
3
навчитися домовлятися
4
обирати реакції під час взаємодії
5
справлятися з агресію соціально-прийнятним способом
6
напрацювати досвід взаємних вибачень та прохань про допомогу
7
усвідомлювати особистісних границь кожного.
Ведуча
Світлана Путята
Психолог, спеціаліст із роботи з підлітками
Зареєструватись
E-mail
Ваше імя (як контактної особи)
Імя дитини
Вік дитини
Ваш номер телефону