ПІДЛІТОК.UA
Перша в Україні платформа комплексної психологічної допомоги та розвитку для підлітків
Про платформу та її задачі
Платформа передбачає ряд спеціальних проєктів з надання індивідуальної психологічної допомоги підліткам та їх батькам, онлайн-портал для підлітків, групові заняття,а також «Школу підліткового батьківства» - проєкт, де батьки можуть отримати якісну інформацію та допомогу щодо особливостей підліткового віку.

Основна мета роботи платформи «Підліток.UA» – забезпечити підліткам та їх батькам доступні форми психологічної допомоги та супроводу.

Ми переконані у тому, що ніхто не знає дитину краще, ніж її батьки. Однак період перехідного віку може стати викликом для родини. Батьки і підлітки стикаються з новими труднощами, не маючи досвіду щодо їх подолання. Ми хочемо, щоб платформа «Підліток.UA» стала простором, де батьки та діти можуть отримати потрібну інформацію, практичну допомогу та професійний супровід спеціалістів-психологів.
Що Ви можете отримати на ПІДЛІТОК.UA?
Онлайн-портал «Підліток.UA»


  • Чат для запитань психологу
  • Менторський простір
  • Відео
  • Література
Індивідуальна психологічна допомога
Консультації для підлітків та їх батьків
(проводяться в центрі "Київський Дворик")

Записатись на консультацію можна за телефоном:
+38 067 970 62 64


Школа підліткового батьківства
Онлайн-курс для батьків, де будуть детально розглянуті основні складності перехідного віку, а також, можливі способи та інструменти їх подолання.

Детальна інформація про курс:
https://www.kiev-dvorik.com.ua/parentschool

Онлайн-портал «Підліток.UA»
Портал створено психологами
для підітків та їх батьків.
Доступ до порталу передбачає придбання абонементу.

Що буде на порталі:
Чат для запитань психологу
Підлітки будуть мати можливість анонімно поставити питання психологу і отримати відповідь на нього на порталі протягом півтора тижня
Відео
На порталі Ви знайдете відео, записані психологами. У відеозаписах будемо обговорювати актуальні для підлітків теми (самооцінка, стосунки, мотивація до навчання, зовнішність і т.д.) та ділитися новинами порталу.
Менторський простір
ми будемо запрошувати на короткі онлайн-ефіри представників різних професій та тренерів, щоб учасники могли «з перших вуст» почути про особливості тої чи іншої професії, дізнатись дізнатися більше про мотивацію спеціаліста, його невдачі, перемоги, можливості.
Література
підписникам порталу буде наданий доступ до переліку рекомендованої психологами літератури з короткою анотацією та коментарями
Придбання абонементу
передбачає отримання додаткових переваг платформи «Підліток.UA»:
Доступ на онлайн-портал «Підліток.UA»
Знижка на індивідуальні консультації з психологом – 15%
Знижка на участь в групових заняттях – 15%
Знижка для батьків на участь у програмі «Школа підліткового батьківства» – 15%
Як відбувається придбання абонементу?
Реєстрація на порталі
Після того, як Ви натиснете кнопку "Придбати" під обраним видом абонементу, Вам необхідно буде зареєструватися: у віконці, що з'явиться, введіть дані для реєстрації - за ними Ви потім зможете увійти на портал. Пароль надійде на Вашу електронну пошту.
Оплата
За кнопкою "Сплатити" Вас буде спрямовано на сторінку оплати. Після отримання коштів Вам буде відкрито доступ до порталу, а також почнуть діяти знижки на послуги центру.
Доступ до порталу
Щойно доступ відкрито, Ви можете авторизуватися на сайті та відкрити раніше недоступний розділ. Там Ви матимете змогу переглянути відео від наших спеціалістів, отримати змогу приєднатися до менторського простору, а також задати анонімне питання або прочитати відповіді на питання інших.
Знижка -15%
Якщо Вам необхідна одна з послуг центру, зателефонуйте на рецепцію (якщо потрібно записатися на індивідуальну консультацію) або заповніть форму реєстрації на групове заняття. Наші адміністратори автоматично врахують знижку під час Вашого візиту до центру.
Придбати абонемент
600 грн
доступ до платформи на
1 місяць
Придбати
1800 грн
1600 грн
доступ до платформи на
3 місяці
Придбати
3600 грн
3200 грн
доступ до платформи на
6 місяці
Придбати
Придбати абонемент на 1 місяць
Заповніть, будь ласка, форму, та преходьте до оплати
Придбати абонемент на 3 місяці
Заповніть, будь ласка, форму, та преходьте до оплати
Придбати абонемент на 6 місяців
Заповніть, будь ласка, форму, та преходьте до оплати