Моє професійне майбутнє
для підлітків від 13 до 16 років
Ми запрошуємо ваших дітей на тренінгові зустрічі про власні здібності та бажання, про можливості та пропозиції світу, про цінностні орієнтири на професійному шляху та професійну компетентність.
з 16 серпня
щопонеділка, середи та п'ятниці, всього 6 занять
16:00 - 18.00
тривалість заняття -
2 години
2500 грн
вартість усієї програми з 6 занять, 400 грн - разове відвідування
м. Золоті Ворота
вул. Прорізна, 22Б, офіс 24 (окремий ганок)
Одне з актуальних питань підліткового віку це визначення професійних вподобань та напрямків діяльності. Мрії та задуми про власне майбутнє завжди хвилючи та цікаві. Уява про свій успіх, досягнення, стікість та кращі перспективи підбадьорюють та мотивують розібратися в сучасному світі можливостей. Та темп і невизначеність світу можуть лякати: як орієнтуватись в VUCA - світі - нестабільному, невизначеному, складному і неоднозначному (VUCA - абревіатура від volatility, uncertainty, complexity і ambiguit) та бути гнучким і стійким водночас?

Ми запрошуємо ваших дітей на тренінгові зустрічі про власні здібності та бажання, про можливості та пропозиції світу, про цінностні орієнтири на професійному шляху та професійну компетентність. Про те, як не боятись змінювати та змінюватись, експерементувати та відкривати можливості! Поглянемо на професію, як на мистецтво, а на себе - як на митця! Покрокуємо від епохи інформації до епохі різноманітної творчості та натхнення! Визначемо ключові компетенції та навички сучасного професійного світу.
Теми зустрічей
Тренди, що формують професію1
Від знання до вміння
2
Як створюються професії
3
З чого складається моя професія
4-5
Робочі навички майбутнього
6-7
Карта власних перспектив
8
Ведуча
Світлана Путята
ведуча програми у філіалі, м. Золоті Ворота
Психолог
Зареєструватись
E-mail
Ваше прізвище та імя (як контактної особи)
Прізвище та імя дитини
Вік дитини
Ваш номер телефону